Toner Samsung MLT-D111s (No Chip)

650.00 ден

Опис

Модели на печатачи:


Compatibility: Samsung M2020/2020w/2022/2022w/2070/2070w/2070f/2070fw

КАПАЦИТЕТ: 1.500 страни А4 со 5% покриеност

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Toner Samsung MLT-D111s (No Chip)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.