Multiview HS60-12

750.00 ден

Категорија:

Опис

DC 12V
Output range 0-5 ADC power 60W
Efficiency 78%
Overload protection
270 g

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Multiview HS60-12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.