Multiview HS120-12

1,050.00 ден

Категорија:

Опис

DC 12V
Output range 0-10A DC power 120W
Efficiency 81%
Overload protection
450 g

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Multiview HS120-12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.