Monitor 22″ Philips 223V5LSB2/10

6,390.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Големина на екран: 21,5″
Резолуција: 1920 x 1080(Full HD)
Тип на панел: TFT-LCD
Време на одзив: 5ms

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Monitor 22″ Philips 223V5LSB2/10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.