LG 24M37A

7,890.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Големина на екран: 24″
Резолуција: 1920 x 1080
Тип на панел: TFT-LCD
Време на одзив: 5ms

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “LG 24M37A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.