HikVision 4CH DS-7204HGHI-E1 Turbo HD

4,970.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

4 Turbo HD/Analog self-adaptive interfaces input
4-ch video&1-ch audio input
1 SATA interface
1280×720P: 25(P)/30(N) fps/ch
260 1U case

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision 4CH DS-7204HGHI-E1 Turbo HD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.