VIVAX LED TV-24LE74T2

7,070.00 

Категорија:

Опис

Дијагонала: 24” / 60 cm
Максимална резолуција: 1920×1080
Контраст: 1000:1
Агол на гледање (хор.): 170 °
Агол на гледање (вер.): 160 °
Време на одзив: 5 ms
VESA: 100×100
HDMI 1
Component 1
SCART 1
VGA 1
USB 1
Hotel mode
LED технологија
Енергетска класа A

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “VIVAX LED TV-24LE74T2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.