TOSHIBA 500GB

3,100.00 

Категорија:

Опис

Екстерен Хард диск
Капацитет: 500GB
USB 3.0

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “TOSHIBA 500GB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.