Toner Samsung MLT-D105s (No Chip)

650.00 ден

Опис

Модели на печатачи:


Compatibility: Samsung ML1911/ 2526/ 2581N/ SF651/ 651P/ SCX4601/ 4623FH/ ML1910/ 2525/ 2580/ SCX4600/ SF650

КАПАЦИТЕТ: 1.500 страни А4 со 5% покриеност

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Toner Samsung MLT-D105s (No Chip)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *