Toner Samsung MLT-D104s (No Chip)

650.00 ден

Опис

Модели на печатачи:


Compatibility: Samsung ML 1660, 1665, 1860, 1865, scx 3200/3205

КАПАЦИТЕТ: 1.500 страни А4 со 5% покриеност

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Toner Samsung MLT-D104s (No Chip)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *