Toner Samsung MLT-D101s (No Chip)

650.00 ден

Опис

Модели на печатачи:


Compatibility: Samsung ML 2160/2162/2165/2165w/2168/SCX 3400/3400f/3405/3405f/3405w/3405fw

КАПАЦИТЕТ: 1.500 страни А4 со 5% покриеност

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Toner Samsung MLT-D101s (No Chip)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *