Toner Samsung ML 1610/2010 SCX 4521F/4321

650.00 ден

Опис

Модели на печатачи:


Compatibility: Samsung ML 1610/2010/2510/2570/2571n/ SCX 4321/4521f

КАПАЦИТЕТ: 1.500 страни А4 со 5% покриеност

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Toner Samsung ML 1610/2010 SCX 4521F/4321”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *