Toner Kyocera FS-1040/1020/1120 TK-1110

690.00 ден

Опис

Модели на печатачи:


Compatibility: KYOCERA FS-1040, FS-1020MFP, FS-1120MFP

КАПАЦИТЕТ: 2.500 страни А4 со 5% покриеност

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Toner Kyocera FS-1040/1020/1120 TK-1110”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *