Toner HP CE505A 05A 2035/2055 CE505A, CF280A 80A

650.00 ден

Опис

Модели на печатачи:


Compatibility: HP Laserjet P2030/2035/2035n/2050/2055d/2055dn/2055x/Laserjet Pro 400 M401n/M401dn/M401dw/M425/M425dn/
Compatibility: Canon LBP 6300/6300dn/6650/6650dn/6680x/MF 5840dn/5880dn/5940dn/5980dw

КАПАЦИТЕТ: 2.300 страни А4 со 5% покриеност

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Toner HP CE505A 05A 2035/2055 CE505A, CF280A 80A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *