Toner 83A for HP M125/M127/M201/M205 CF283A

590.00 ден

Опис

Модели на печатачи:


Compatibility: HP Laserjet Pro M125a/M125nw/M127fn/M127fw/M225dn/M225dw
Compatibility: CANON I-Sensys LBP 151dw/MF211/MF212w/MF231/MF232w/MF226dn/MF229dw/MF244dw/MF247dw/MF249dw

КАПАЦИТЕТ: 1.500 страни А4 со 5% покриеност

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Toner 83A for HP M125/M127/M201/M205 CF283A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *