T6641 Black

495.00 ден

Категорија:

Опис

Оргинално мастило за EPSON Принтер.
Одговара на следниве модели:
L100/L110/L120/L200/L210/L300/L350/L355/L550/L555/L1300

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “T6641 Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *