Multiview UPS120-8C

3,150.00 ден

Категорија:

Опис

Output 12VDC
Total Output 10ADC power 300W
Efficiency 87%
Battery back up
Overload protection
High voltage protection

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Multiview UPS120-8C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *