Multiview S-350-12

1,990.00 ден

Категорија:

Опис

DC 12V
Output range 0-29A DC power 348W
Efficiency 80%
Overload protection
1050 g

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Multiview S-350-12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *