Multiview MPS300-18A

4,100.00 ден

Категорија:

Опис

MPS-300-18A
18 channel Output 12VDC
Total Output 25ADC
power 300W
Efficiency 87%
Overload protection
High voltage protection

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Multiview MPS300-18A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *