Multiview MPS120-WP-A9

2,790.00 ден

Категорија:

Опис

Output 12VDC 9channel
Total Output 8.5ADC power 100W
Efficiency 85%
Weatherproof rank
Overload protection
High voltage protection

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Multiview MPS120-WP-A9”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *