Multiview MPS120-A9

2,700.00 ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Output 12VDC 9channel
Total Output 10ADC power 120W
Efficiency 85%
Overload protection
High voltage protection

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Multiview MPS120-A9”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *