Multiview HS250-12

1,600.00 ден

Категорија:

Опис

DC 12V
Output range 0-20A DC power 198W
Efficiency 80%
Overload protection
850 g

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Multiview HS250-12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *