Media center Micro PC HP Compaq Elite 8200 USDT Intel Core i5 2400S /4GB DDR3/320GB/Android

12,900.00 ден

Опис

Media center Micro PC HP Compaq Elite 8200 USDT Intel Core i5 2400S /4GB DDR3/160GB/Android

Промотивно 1 година гаранција 7 дена гаранција за враќање пари(можност за доплата за гаранција до 3 години)

*Процесор – Intel® Core™ i5-2400S Processor
6M Cache, up to 3.30 GHz
*РАМ – 4GB DDR3
*Хард Диск – 320GB SATA
Можност доплата за надограба/промена SSD.Со вградување на SSD перформансите се зголемуваат до 10 пати
*Графичка карта – Intel® HD Graphics
(PCIE слот, можност за додавање графичка карта по желба)
*Оперативен систем – Нема оперативен систем, но може да се инсталира Андроид или Линукс на барање на клиентот со доплата.