HP V193

6,430.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Големина на екран: 19″
Резолуција: 1366 x 768
Тип на панел: LED
Време на одзив: 5ms

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HP V193”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *