HikVisionDS-7324HGHI-SH Turbo HD

43,050.00 ден

Категорија:

Опис

24 Turbo HD/Analog self-adaptive interfaces input
24-ch video&4-ch audio input
4 SATA interfaces
1920×1080P: 12 fps/ch
1280×720P:25(P)/30(N) fps/ch
Alarm I/O: 16/4
1.5U 19″ case

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVisionDS-7324HGHI-SH Turbo HD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *