HikVision NVR 8CH DS-7608NI-E2/A

9,660.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Incoming bandwidth: 50Mbps
Outgoing bandwidth:80Mbps
up to 8-ch IP video
Alarm: I/O
2 SATA interfaces
380 1U case

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision NVR 8CH DS-7608NI-E2/A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *