HikVision NVR 4CH DS-7604NI-SE

8,700.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

20M inbound bandwidth
40M outbound bandwidth
Max (up to 4 IP video)
Max (Up to 5MP resolution recording)
HDMI & VGA video out
1 SATA interface
2 USB2.0
1U compact

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision NVR 4CH DS-7604NI-SE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *