HikVision NVR 4CH DS-7604NI-E1/A

8,200.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:
Incoming bandwidth: 25Mbps
Outgoing bandwidth:80Mbps
up to 4-ch IP video
Alarm: I/O. 1 SATA interface
standalone 1U case

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision NVR 4CH DS-7604NI-E1/A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *