HikVision NVR 32CH DS-7632NI-ST

27,200.00 ден

Категорија:

Опис

160M inbound bandwidth
160M outbound bandwidth
Max(Up to 5MP resolution recording)
Max (up to 32 IP video)
HDMI & VGA & CVBS video out
2 USB2.0
RS485
RS232
2 SATA interface
Alarm I/O: 4/2, 1U 19″

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision NVR 32CH DS-7632NI-ST”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *