HikVision NVR 16CH DS-7716NI-E4/A

20,100.00 ден

Категорија:

Опис

Incoming bandwidth:160Mbps
Bit Rate Input Max(up to 16-ch IP video)
4 SATA Interfaces
Alarm I/O: 16/4
1.5U case,19″

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision NVR 16CH DS-7716NI-E4/A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *