HikVision NVR 16CH DS-7616NI-E1/A

11,200.00 ден

Категорија:

Опис

Incoming bandwidth: 100Mbps
Outgoing bandwidth:80Mbps
up to 16-ch IP video
Alarm: I/O
1 SATA interfaces
380 1U case

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision NVR 16CH DS-7616NI-E1/A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *