HikVision DVR 8CH DS-7108HWI-SH

5,360.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики
8-ch video & 1-ch audio input
HDMI&VGA&CVBS video output
2 USB 2.0
1 SATA interface
support WD1/4CIF/2CIF/CIF/QCIF Encoding resolution
WD1@25fps 4CIF/2CIF@8fps CIF/QCIF@25 fps (P) / 30 fps (N)
1U mini

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision DVR 8CH DS-7108HWI-SH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *