HikVision DVR 24CH DS-7224HWI-E2/A

18,690.00 ден

Категорија:

Опис

24-ch video&1-ch audio input
HDMI & VGA & CVBS video output
2 USB2.0
RS485
1 SATA interface
support WD1 / 4CIF / 2CIF / CIF / QCIF
Encoding resolution0
support 2ch IP 1080p
25 fps (P) / 30 fps (N)
1U compact.

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision DVR 24CH DS-7224HWI-E2/A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *