Hikvision DS-2CE56C0T-IRM – TURBO HD 720p

1,880.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

HD720p,1/3″ CMOS
24 pcs IR LEDs
20m IR
Outdoor IR Eyeball
ICR
0.01 Lux/F1.2
12 VDC
Smart IR
IP66
2.8mm Lens

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Hikvision DS-2CE56C0T-IRM – TURBO HD 720p”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *