HikVision 8CH DS-7208HGHI-E1 8 Turbo HD

7,590.00 ден

Категорија:

Опис

8 Turbo HD/Analog self-adaptive interfaces input
8-ch video&1-ch audio input
1 SATA interface
1280×720P: 25(P)/30(N) fps/ch
260 1U case

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “HikVision 8CH DS-7208HGHI-E1 8 Turbo HD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *