Gigabyte Office

10,490.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Матична плоча: Gigabyte H81M-S
Процесор: Intel G1820 2.7GHz 2MB Cache
Меморија(RAM): 2GB DDR3
Хард Диск(HDD): 500GB
Графичка(VGA): Intel HD4000
DVD-RW
Куќиште: CCIVO 2919
Наопојување: CCIVO 500W

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Gigabyte Office”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *