Gigabyte Gamer Pro I3

22,490.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Матична плоча: Gigabyte H110M-S2H
Процесор: Intel I3 – 6100 3.7GHz 3MB Cache
Меморија(RAM): 8GB DDR4
Хард Диск(HDD): 1TB
Графичка(VGA): GT 730 2GB
Оптички уред: DVD-RW
Куќиште: CCIVO 2307
Наопојување: CCIVO 500W

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Gigabyte Gamer Pro I3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *