Gigabyte Gamer I7

50,990.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Матична плоча: Gigabyte GA-H170-D3H
Процесор: Intel I7 – 4790 3.6GHz 8MB Cache
Меморија(RAM): 8GB DDR3
Хард Диск(HDD): 2TB
Графичка(VGA): GTX 750TI 2GB DDR5
Наопојување:ENERGON 750W REAL

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Gigabyte Gamer I7”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *