Gigabyte Gamer I5 new

38,490.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Матична плоча: Gigabyte GA-H170-D3H
Процесор: Intel I5 – 6400 2.7GHz
Меморија(RAM): 16GB DDR4
Хард Диск(HDD): 1TB
Графичка(VGA): GTX 750Ti 2GB DDR5
Наопојување:LC POWER 500W REAL

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Gigabyte Gamer I5 new”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *