Gigabyte Gamer I3

19,990.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Матична плоча: Gigabyte H81M-S
Процесор: Intel I3 – 4170 3.7GHz 3MB Cache
Меморија(RAM): 4GB DDR3
Хард Диск(HDD): 500GB
Графичка(VGA): GT 730 2GB
Оптички уред: DVD-RW
Куќиште: CCIVO 2307
Наопојување: CCIVO 500W

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Gigabyte Gamer I3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *