Gigabyte Buissnes Pro

12,490.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Матична плоча: Gigabyte H81M-DS2
Процесор: Intel G3240 3.2GHz 3MB Cache
Меморија(RAM): 4GB DDR3
Хард Диск(HDD): 500GB
Графичка(VGA): Intel HD4000
Оптички уред: DVD-RW
Куќиште: CCIVO 2919
Наопојување: CCIVO 500W

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Gigabyte Buissnes Pro”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.