CCIVO Напојување

1,000.00 ден

Категорија:

Опис

500W
20+4 pina
SATA

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “CCIVO Напојување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *