BNC-CRIMP

40.00 ден

Категорија:

Опис

trodelen BNC maski konektor

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “BNC-CRIMP”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *