ASUS 22″ Wide VS228DE

6,390.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Големина на екран: 21,5″
Резолуција: 1920 x 1080(Full HD)
Тип на панел: LED
Време на одзив: 5ms
Контраст: 1000:1, динамичен 50.000.000:1
Бои на екранот: 16.7M

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “ASUS 22″ Wide VS228DE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *