На распродажба

AOC E970SWN, 18,5”

4,990.00 ден 4,690.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Големина на екран: 18,5″
Резолуција: 1366×768
Тип на панел: LED
Време на одзив: 5ms

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “AOC E970SWN, 18,5””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *