На распродажба

AOC E2270SWN 21,5″

6,300.00 ден 5,990.00 ден

Категорија:

Опис

Карактеристики:

Големина на екран: 21,5″
Однос на страните 16:9
Резолуција: 1920 x 1080
Тип на панел: LED
Време на одзив: 5ms

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “AOC E2270SWN 21,5″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *