Toner Kyocera FS-1060/1025/1125 TK-1120

690.00 ден

Опис

Модели на печатачи:


Compatibility: KYOCERA FS-1060, FS-1025MFP, FS-1125MFP

КАПАЦИТЕТ: 2.500 страни А4 со 5% покриеност

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “Toner Kyocera FS-1060/1025/1125 TK-1120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *