LinkPro Network (UTP Cat5E)

15.00 ден

Категорија:

Опис

Вид на кабел: LinkPro Network UTP Cat5E – 24AWG Network Cable
Должина: 1м
Боја: Бела

Рецензии

Сеуште нема рецензија

Be the first to review “LinkPro Network (UTP Cat5E)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *